Župnija Šmartno pod Šmarno goro

OZNANILA

25. NEDELJA MED LETOM – SVETNIŠKI KANDIDATI

20. SEPTEMBER 2020

• Danes se veselimo naših mladih, ki prejemajo darove Svetega Duha. Naj ostanejo vse življenje zvesti tem darovom.
  • Vsako nedeljo ob 18h zvečer bomo imeli molitveno skupino za družine, ki se bo srečevala tukaj v cerkvi za eno uro. Radi bi predajali svoje prošnje, veselje in zahvale Bogu. Povabljeni starši, otroci, babice, dedki, samski; povabljen čisto vsak, ki ga pesem, molitev in Sveto pismo navdihuje k slavljenju Najvišjega. Ne pozabimo na maske!
  • V četrtek smo se poslovili od +Roberta Kristana. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!
  • V tem tednu bo verouk za učence skupin B.
  • V četrtek bo po sveti maši kratko češčenje. Sledila bo priprava na krst.
  • Članice in člani Karitas se dobijo v petek po večerni sveti maši.
  • V soboto zvečer bo sveta maša spet v Tacnu.
  • Pri nedeljskih mašah prihodnjo nedeljo bo redno mesečno darovanje, ki ga v mesecu septembru namenjamo za župnijske tiskovine.
  • Prihodnja nedelja bo krstna nedelja.
  • Izšla je nova številka Družine, nekaj je še koledarjev Vincencijeve zveze, dobite jih lahko zadaj v cerkvi.
  • Iskrena hvala vsem, ki ste poskrbeli za čistočo cerkve, za lepo zunanjost, za sodelovanje pri slovesnosti svete birme. Lepo je videti toliko pridnih rok! Bog povrni vsem!

nalagam novice...