Binkošti

V sredo se bomo poslovili od Romana Tomšiča iz Tacna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V četrtek ob 20.00 bo priprava staršev in botrov na krst. Krščevanje je naslednjo nedeljo po maši ob 9.00.

Če bo vreme ugodno, bomo v soboto z birmanci poromali na Zaplaz. Odhod ob 9.30 iz Šmartna. Več informacij bodo posredovali birmanski animatorji.

Danes teden je Nedelja Svete Trojice. Pri maši ob 9.00 bomo obhajali slovesnost zakonskih jubilejev.

Prišla je nova številka tednika Družina ter PRO, glasilo prijateljev Radia Ognjišče.

Pari, ki letos obhajate okroglo obletnico sklenitve svetega zakona, se prijavite za obhajanje zakonskih jubilejev, ki bo naslednjo, 31. maja, ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Otroci, ki ste obiskovali šmarnice, se še do jutri prijavite za šmarnični izlet na Blejski otok, v nedeljo, 31. maja, popoldan.

V Spodnjih Gameljnah smo začeli z zbiranjem sredstev za obnovo zvonika, na Rašici pa za obnovo notranjščine. Ko bomo imeli polovico sredstev, bomo začeli z delom. Svoj dar lahko oddate ključarjem ali na TRR župnije z opombo »Sp. Gameljne« oz. »Rašica«.