7. velikonočna nedelja

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine ob 19.30 v župnišču, ob 20.00 pa srečanje članov Gospodarskega sveta.

V petek ob 19.30 bo sestanek uredniškega odbora Lista svetega Martina.

Danes teden je Binkoštna nedelja, sklep velikonočnega časa. Pri maši ob 9.00 bodo birmanski kandidati prejeli Sveta pisma, dar faranov – duhovnih botrov.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Pari, ki letos obhajate okroglo obletnico sklenitve svetega zakona, se prijavite za obhajanje zakonskih jubilejev, ki bo na Nedeljo Svete Trojice, 31. maja, ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Otroci, ki ste obiskovali šmarnice, boste v tem tednu dobili prijavnice za šmarnični izlet na Blejski otok, v nedeljo, 31. maja, popoldan. Čimprej se prijavite!

V Spodnjih Gameljnah smo začeli z zbiranjem sredstev za obnovo zvonika, na Rašici pa za obnovo notranjščine. Ko bomo imeli polovico sredstev, bomo začeli z delom. Svoj dar lahko oddate ključarjem ali na TRR župnije z opombo »Sp. Gameljne« oz. »Rašica«.

Bog povrni vsem, ki ste sodelovali pri pripravi in obhajanju praznika prvega svetega obhajila, še posebej otrokom in staršem, bogoslužnim sodelavcem in faranom, ki ste molili za prvoobhajance!