6. velikonočna nedelja

V naslednjem tednu so v župniji prošnje maše po razporedu, ko prosimo za blagoslov na poljih in pri delu ter za odvrnitev neurij. Vabljeni k skupni molitvi in prošnji procesiji! Nabirka med mašo bo za mašni dar.

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje sodelavcev Karitas ob 20.00 v župnišču.

V sredo bo srečanje birmanskih animatorjev ob 19.45 v župnišču.

V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 19.00. Pri večerni maši je začetek tridnevnice pred prvim svetim obhajilom.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti starši prvoobhajancev. Popoldan bodo otroci prvič prejeli zakrament svete spovedi. Skupaj s starši se dobimo ob 16.30.

Danes teden je 7. velikonočna nedelja. Zaradi prvega svetega obhajila bo sveta maša ob 10.00 in ne ob 9.00! Prvoobhajanci in starši se lahko slikajo z uradnim fotografom od 9.00 naprej.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Slovenska Karitas prosi za darove za ponesrečene v potresu v Nepalu. Na mizi z oznanili so na voljo položnice.

V Spodnjih Gameljnah smo začeli z zbiranjem sredstev za obnovo zvonika, na Rašici pa za obnovo notranjščine. Ko bomo imeli polovico sredstev, bomo začeli z delom. Svoj dar lahko oddate ključarjem ali na TRR župnije z opombo »Sp. Gameljne« oz. »Rašica«.