3. postna nedelja

Poslovili smo se od Štefke Strojko iz Sp. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Srečanje animatorjev oratorija bo jutri, v ponedeljek, ob 18.30 v župnišču. Povabljeni učenci 9. razreda! Ob 19.00 pa bo sestanek sodelavcev Karitas, prav tako v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Križev pot v petek ob 18.00 pripravijo veroučenci 3. razreda, prvoobhajanci.

Srečanje ministrantov bo v soboto ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Danes teden je 4. postna nedelja, Laetare. Pri vseh nedeljskih mašah bo razglasitev nove sestave Župnijskega pastoralnega sveta za mandatno obdobje 2015-2020. Ker je popoldan škofovsko posvečenje novega pomožnega škofa, msgr. dr. Franca Šuštarja, ni križevega pota v župniji! Novoposvečenega priporočamo v molitev! Slovesnost ob 15.00 bo prenašal Radio Ognjišče.

Na voljo je nova številka tednika Družina.

Postne karte lahko to nedeljo kupite za 1,5 EUR. Več o postni akciji si lahko preberete v Listu svetega Martina.

Še 6 prostih mest je za današnji župnijski križev pot v Gradišču pri Vipavi. Prijavite se župniku! Odhod avtobusa je ob 13.30 izpred pokopališča.

Pod korom lahko oddate svoj glas ob volitvah ŽPS ter podpišete pobudo za referenduma proti predlagani spremembi družinskega zakonika.