1. postna nedelja

V tem tednu so zimske počitnice, zato ni veroučne šole niti uradnih ur v župnišču čez dan.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Križev pot v petek ob 18.00 pripravijo člani ŽPS in Karitas.

Danes teden je 2. postna nedelja. Med nami bo postni gost, g. Mirko Simončič SDB, župnik in dekan na Rakovniku. Ob 14.00 bo pobožnost križevega pota na Rašici.

Na voljo je nova številka tednika Družina. Na mizi z oznanili si lahko vzamete postno spodbudo slovenske Karitas.

Še 7 birmanskih kandidatov čaka na duhovnega botra, ki jim bo z darom 10 EUR kupil Sveto pismo. Oglasite se pri župniku!

Slovenski škofje vabijo k molitveni devetdnevnici v čast Svetemu Duhu za ohranitev vrednote družine, v dneh od 23. februarja do 3. marca 2015. V ta namen bo molitev na Radiu Ognjišče ob 5.00 (rožni venec) in ob 12.00 molitev rožnega venca Božjega usmiljenja.

V ta namen se bomo povezali tudi z zbiranjem podpisov za referendum o družinskem zakoniku.
Prosimo prostovoljce v župniji, da bi pomagali pri zbiranju podpisov v nedeljo, 8. marca. Javite se župniku!