5. nedelja med letom

Poslovili smo se od Jelke Šuštar iz Tacna ter od Viktorja Gotheja iz Zg. Gameljne. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta ob 19.00 v župnišču.

V sredo bodo govorilne ure za starše učencev vseh razredov veroučne šole, in sicer po seznamu, ki so ga starši prejeli po pošti.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

V petek bo srečanje uredniškega odbora Lista svetega Martina, ob 18.30 v župnišču.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Spodnje Gameljne. Ob godu sv. Valentina bo Valentinova maša v Sp. Gameljnah ob 19.00.

Danes teden je 6. nedelja med letom. Po drugi maši bo krajše srečanje za bralce Božje besede.

Na voljo je nova številka tednika Družina in Misijonska obzorja.

Radio Ognjišče in Misijonsko središče Slovenije vabita na pustni ples z dobrim namenom, na Pustno sobotno iskrico, ki bo v Športni dvorani OŠ Alojzija Šuštarja v Šentvidu, v soboto, 14. februarja, ob 12.00. Vstopnine ni! Darovi za krofe bodo v celoti namenjeni gradnji šole na Madagaskarju

Vse župljane vabimo, da postanejo duhovni botri našim birmanskim kandidatom, zanje molijo in jim z darom 10 EUR kupijo Sveto pismo, ki ga bodo prejeli na Binkošti.