4. nedelja med letom

Poslovili smo se od Borisa Terpina iz Tacna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, je praznik Gospodovega darovanja, Svečnica. Maši bosta ob 9.00 in 18.00 v župnijski cerkvi. Prinesite sveče k blagoslovu!

V torek je god sv. Blaža, zato bo maša ob 18.00, ko bomo lahko prejeli Blažev blagoslov zoper bolezni v grlu.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 lepo vabljeni k Četrtkovim pogovorom o veri v učilnico v župnišču. Tema večera bo: Ali je Cerkev proti numerologiji in drugim vedam? Pomen števil v Svetem pismu. Ali je ukvarjanje s simboliko hoja po robu?

Na prvi petek bo dopoldan obhajanje bolnih in starejših po domovih. Priložnost za sveto spoved bo uro pred večerno mašo v župnijski cerkvi. K maši pridejo tudi birmanski kandidati!

Danes teden je 5. nedelja med letom. Mesečno darovanje v februarju namenjamo za župnijske tiskovine.

Na voljo je nova številka tednika Družina ter mesečnik Ognjišče.

Po maši ob 9.00 lahko člani občestva Šmarski Šmarnogoci poravnate članarino za leto 2015. Prinesite članske izkaznice!

Vse župljane vabimo, da postanejo duhovni botri našim birmanskim kandidatom, zanje molijo in jim z darom 10 EUR kupijo Sveto pismo, ki ga bodo prejeli na Binkošti.