3. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek ob 18.30 bo v župnišču srečanje animatorjev, ki so že sodelovali pri oratoriju.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Za čiščenje učilnic v župnišču so v petek ob 17.00 na vrsti starši učencev 5. razreda.

Danes teden je 4. nedelja med letom. Med mašo ob 9.00 se bodo predstavili veroučenci 7. in 8. razreda veroučne šole, ki bodo v letu 2016 prejeli zakrament svete birme. V njihovem imenu (35 birmanskih kandidatov) prosimo, da bi se farani odločili in postali njihovi duhovni botri, jih podpirali z molitvijo in jim kupili Sveto pismo (10 EUR).

Na voljo je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Po maši ob 9.00 lahko člani občestva Šmarski Šmarnogoci poravnate članarino za leto 2015. Prinesite članske izkaznice!

Za darovi za ogrevanje smo preteklo nedeljo zbrali 940 EUR. Bog povrni!