2. nedelja med letom

Poslovili smo se od Božidarja Lavtižarja iz Tacna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek bo srečanje biblične skupine ob 18.30 v župnišču.

V torek bo Boštjanova maša v Sp. Gameljnah ob 18.00.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Priprava staršev in botrov na krst pa ob 19.00 v župnišču.

Duhovna obnova za župnijske sodelavce (ŽPS, ŽGS, Karitas, bralce, pevce in druge) bo v soboto. Med nami bo msgr. France Dular, kanonik iz Novega mesta in dolgoletni župnik na Brezovici in v Železnikih. Začetek je ob 9.00. Zaradi skupnega kosila prosimo za prijave pri župniku!

Danes teden je 3. nedelja med letom.

Na voljo je nova številka tednika Družina.

Naslednje nedelje v mesecu januarju po maši ob 9.00 boste lahko člani občestva Šmarski Šmarnogorci poravnali letno članarino za leto 2015, ki ostaja 2 EUR. Prinesite članske izkaznice!

Bog povrni za darove današnje nedelje! Namenjeni so za ogrevanje župnijske cerkve in župnišča.