Jezusov krst

Poslovili smo se od Bogdana Matija Rotarja iz Sp. Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek bo srečanje Karitas ob 18.30, ob 20.00 pa sestanek Župnijskega gospodarskega sveta.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Antonova maša v Sr. Gameljnah je zaradi obveznosti prestavljena na predvečer godu, torej v petek, 16. januarja, ob 19.00! Ob 18.30 bo srečanje uredniškega odbora Lista svetega Martina.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Ulica Lizike Jančar, Pot sodarjev, Židankova, Ulica Mirka Tomšiča, Čižmanova.

Danes teden je 2. nedelja med letom. Pri nedeljskih mašah bo mesečno darovanje, ki ga v januarju namenjamo za ogrevanje.

Na voljo je nova številka tednika Družina ter PRO, revija Radia Ognjišče.

Naslednje nedelje v mesecu januarju po maši ob 9.00 boste lahko člani občestva Šmarski Šmarnogorci poravnali letno članarino za leto 2015, ki ostaja 2 EUR. Prinesite članske izkaznice!