2. adventna nedelja

Jutri, v ponedeljek, je praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 18.00. Pri obeh mašah bomo blagoslovili jaslične figurice Jezusa. Prinesite jih k sveti maši in blagoslovu! DOPOLDANSKO MAŠO BO PRENAŠAL RADIO OGNJIŠČE! LEPO POVABLJENI! VLJUDNO NAPROŠAJO, DA SE USEDETE V PREDNJE KLOPI!

Srečanje Župnijskega gospodarskega sveta bo jutri, v ponedeljek, ob 19.00, v župnišču.

V sredo lepo povabljeni na sakralni abonma v uršulinski cerkvi (župnija Ljubljana Sv. Trojica). Adventne in Marijine pesmi bo pel duhovniški oktet Oremus.

V četrtek bo srečanje za starše učencev 7. in 8. razreda (birmanskih kandidatov), ob 19.00 v župnišču.

Danes teden je 3. adventna nedelja, Gaudete.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Od 1. decembra lahko v pisarni že darujete za svete maše za prvo polovico leta 2015 (januar-junij).

Mladinska skupina Šmarska mladina prodaja božične voščilnice z motivi jasličarke Ane Korenč. Cena je 1 EUR. Izkupiček gre za mladinski sklad.