33. nedelja med letom – Martinova

Poslovili smo se od Dragice Čarman iz Šmartna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine, ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Vabljeni!

Srečanje uredniškega odbora Lista svetega Martina bo v petek, ob 18.30 v župnišču.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Cesta vstaje, Tacenska, Na Palcah, Vipotnikova. Srečanje ministrantov je ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Danes teden je praznik Jezusa Kristusa, Kralja vesoljstva, zadnja nedelja v cerkvenem letu. Med mašo ob 9.00 bomo sprejeli nove ministrante.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Bog povrni vsem, ki ste kakor koli pomagali pri obhajanju celodnevnega češčenja in Martinove nedelje; vsem, ki ste z molitvijo pred Najsvetejšim prosili za blagoslov in se zahvalili za vse milosti. Posebna zahvala gre vsem, ki pospravljate, pospravljate in urejate okolico cerkve, krasite ali sodelujete pri bogoslužju. Hvala vsem dobrotnikom za obnovljeni tabernakelj in vsem, ki boste še darovali ob današnjem ofru za poplačilo stroškov obnove!