Obl. posvetitve lat. bazilike (zahvalna)

Poslovili smo se od Alojzija Ovijača iz Zg. Gameljn, v ponedeljek pa bo pogreb od Jožeta Lešnjaka iz Šmartna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

V torek obhajamo god župnijskega zavetnika in patrona župnijske cerkve, sv. Martina, zato bo maša ob 18.00.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Vabljeni!

V soboto je za našo župnijo praznik celodnevnega češčenja Najsvetejšega. Maša bo ob 9.00, nato pa češčenje po razporedu, objavljenem v tiskanih oznanilih. Sklep ob 18.00 bo ob 40-letnici duhovništva vodil naš rojak, bolniški kurat v Novem mestu, p. Marko Novak OFM, ki bo ob tej priložnosti tudi blagoslovil obnovljeni tabernakelj. Lepo vabljeni!

Danes teden je Martinova nedelja, obhajanje patrocinija župnijske cerkve. Po obeh mašah bo darovanje okrog obnovljenega tabernaklja za kritje stroškov obnove. Med drugo mašo, ob 9.00, bomo podelili Odličje svetega Martina.

Prišla je nova številka tednika Družina.