30. nedelja med letom

V tem tednu so veroučne počitnice, zato ni veroučne šole, prav tako ni uradnih ur čez dan v ponedeljek in četrtek. Maše so zaradi zimskega časa že v tem tednu ob 18.00.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Vabljeni!

Obhajanje bolnih in starejših po domovih bo že ta petek, pred praznikom. Uro pred večerno mašo bo priložnost za sveto spoved.

V soboto obhajamo slovesni in zapovedani praznik Vseh svetih. Po popoldanski maši ob 14.00 bodo molitve za rajne na pokopališču, ob 17.00 pa rožni venec. Zvečer ni maše v Tacnu!

Danes teden je Spomin vseh vernih rajnih. Po obeh mašah bomo v procesiji odšli na pokopališče in molili za rajne.

Prišla je nova številka tednika Družina, mesečnika Ognjišče ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi mladih v Ognjišču je tudi pogovor Roberta Friškovca z našo mladinsko skupino. Priloga oznanilom pa je tudi spored za celodnevno češčenje.

Kuverte za novembrske namene še vedno lahko oddate. Vaših rajnih se bomo spomnili v zadnjem tednu novembra!

Z darovi misijonske nedelje smo zbrali 850 EUR, ki smo jih že namenili Misijonski pisarni. Bog povrni!

V župniji bomo veseli sodelavca, ki bi prevzel organizacijo miklavževanja v decembru. Oglasite se v pisarni!