Nedelja svete trojice

Poslovili smo se od Marije Kermelj iz Tacna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Jutri, v ponedeljek bo ob 19.30 v župnišču srečanje biblične skupine ter animatorjev oratorija.

V četrtek je slovesni in zapovedani praznik sv. Rešnjega Telesa in Krvi. Sveti maši bosta ob 9.00 in 19.00 v župnijski cerkvi. Ob 20.00 bo srečanje uredniškega odbora Lista svetega Martina v župnišču.

Danes teden je 12. nedelja med letom, zunanja slovesnost četrtkovega praznika. Sveta maša bo samo ob 8.00, po njej pa telovska procesija.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Ker imamo za župnijski izlet v soboto zaenkrat samo 32 prijavljenih, prosimo vse, da čimprej sporočite svojo udeležbo zaradi organizacije. Prostih je še 15 mest! Odhod bo ob 7.00, cena pa 25 EUR.

Bog povrni sodelavkam Karitas za pripravo slovesnosti ob zakonskih jubilejih!