Binkošti

Poslovili smo se od Marjana Majcna iz Sp. Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni!

V petek bomo peš poromali na Brezje. Ob 21.30 bomo prejeli romarski blagoslov v župnijski cerkvi. Lahko se pridružite tudi skupini kolesarjev, ki svojo pot začne v soboto ob 3.40 zjutraj pred župniščem. Jutranja maša bo predvidoma ob 6.00 v baziliki Marije Pomagaj.

Danes teden je Nedelja Svete Trojice. Ob 9.00 bomo obhajali zakonske jubileje. Zaradi priprave vas prosimo, da se čimprej prijavite!

Prišla je nova številka tednika Družina ter Misijonska obzorja.

Vabimo na župnijski izlet na Gorenjsko, ki bo v soboto, 21. junija. Obiskali bomo Kropo, Srednjo vas v Bohinju ter Radovljico. Čimprej se prijavite! Cena je 25 EUR.

Kar nekaj spričeval je še ostalo v župnišču. Čimprej jih pridite iskat! Prav tako so na mizi pred župniščem še pozabljeni predmeti iz učilnice. Prav tako se še danes ali najkasneje jutri prijavite za oratorij!

Z nabirko prejšnje nedelje smo za prizadete v poplavah zbrali kar 1.745 EUR. Bog povrni!