7. velikonočna nedelja

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje animatorjev oratorija, ob 19.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni!

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih, uro pred večerno mašo pa priložnost za sveto spoved v župnijski cerkvi.

V soboto bo poljska maša za Tacen na Šmarni gori ob 9.00. K čiščenju župnijske cerkve so povabljeni starši veroučencev.

Danes teden je Binkoštna nedelja. Ob 11.00 bo maša za občestvo Šmarski Šmarnogorci na Šmarni gori.

Prišla je nova številka tednika Družina ter mesečnika Ognjišče. Za otroke veroučne šole je na voljo promocijski izvod revije Mavrica.

Zakonski pari, ki letos obhajate okroglo obletnico, se prijavite za obhajanje zakonskih jubilejev, ki bo na Nedeljo Svete Trojice, 15. junija!

Vabimo na župnijski izlet na Gorenjsko, ki bo v soboto, 21. junija. Obiskali bomo Kropo, Srednjo vas v Bohinju ter Radovljico.

Bog povrni za darove današnje nedelje! Namenjamo jih prizadetim v poplavah na Balkanu!