6. velikonočna nedelja

Poslovili smo se od Janeza Čarmana iz Tacna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V tem tednu bodo prošnje maše po podružnicah in v župnijski cerkvi. Prosímo za blagoslov pri delu na polju ter za odvrnitev nesreč! Pušca prošnje maše je za mašni dar.

V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 19.00. Ob 20.00 bo srečanje za vse starše birmancev v župnišču.

Sklep šmarnične pobožnosti bo v soboto, 31. maja. Dobimo se na skupnem pikniku ob 16.00 na župnijskem dvorišču, ki ga sklenemo s šmarnicami ob 18.30. Bog povrni vsem šmarničarjem in staršem za sodelovanje!

Danes teden je 7. velikonočna nedelja. Ob 9.00 sklepamo veroučno leto, učenci veroučne šole pa bodo prejeli spričevala. Pušca te nedelje bo po sklepu Slovenske škofovske konference v celoti namenjena prizadetim v poplavah na Balkanu.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.