5. velikonočna nedelja

V ponedeljek bo ob 19.30 v župnišču Biblična skupina ter srečanje birmanskih animatorjev.

V četrtek bo priprava staršev in botrov za krst ob 20.00 v župnišču, krstna nedelja pa bo, zaradi žegnanja, izjemoma naslednjo nedeljo, 1. junija, po maši ob 9.00.

Danes teden je 6. velikonočna nedelja. Pri nedeljskih mašah bo redno mesečno darovanje za potrebe župnije, v Tacnu in Šmartnem za obnovo tabernaklja, na Rašici ob žegnanju (10.30) pa za obnovo dela strehe. Bog povrni!

Prišla je nova številka tednika Družina ter PRO, glasilo prijateljev Radia Ognjišče.

V soboto bo osrednje praznovanje ob 200. obletnici milostne podobe Marije Pomagaj na Brezjah. Vabljeni!
Vsem, ki ste kakor koli sodelovali pri slovesnosti prvega svetega obhajila, Bog povrni! Še posebej iskrena hvala vsem duhovnim botrom in vsem, ki se naših prvoobhajancev spominjate v molitvi!