4. velikonočna nedelja

V ponedeljek bo ob 19.30 v župnišču srečanje sodelavcev Karitas.

V četrtek začnemo s tridnevnico pred prvim svetim obhajilom, ki bo pri šmarnicah in maši. Začnemo ob 18.30 v župnijski cerkvi!

Srečanje uredniškega odbora Lista svetega Martina bo v petek, ob 20.00 v župnišču.

Za čiščenje župnijske cerkve, okolice in učilnic v župnišču so v soboto na vrsti starši prvoobhajancev. V soboto od 16.30 bo za prvoobhajance prvi del praznovanja, saj bodo prvikrat prejeli zakrament svete spovedi.

Danes teden je 5. velikonočna nedelja. Druga maša bo ob 10.00, ker obhajamo slovesnost prvega svetega obhajila! Vabljeni!

Prišla je nova številka tednika Družina.

Prvoobhajanci se nam bodo predstavili na plakatu v župnijski cerkvi. Naprošamo še 9 faranov, da postanejo njihovi botri, zanje molijo in jim kupijo Malo molitvenik, ki stane 4,5 EUR. Oglasite se pri župniku!