3. velikonočna nedelja

Poslovili smo se od Helene Ježek iz Šmartna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V ponedeljek bo ob 19.30 v župnišču srečanje Župnijskega pastoralnega sveta ter sestanek animatorjev oratorija.

V petek bo dopoldan obhajanje bolnih in ostarelih po domovih.

Danes teden je 4. velikonočna nedelja, Nedelja dobrega pastirja. Žegnanje v Sp. Gameljnah bo ob 10.30. Vabljeni!

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Šmarski Šmarnogorci, ki ste naročili majice, jih lahko prevzamete po maši ob 9.00 v župnijski cerkvi.

V tem tednu se spet začne veroučna šola! Otroci, povabljeni k šmarnicam ob 18.30 v župnijski cerkvi! Vokalna skupina Krila vabi na letni koncert, ki bo tokrat v naši župnijski cerkvi v soboto zvečer ob 20.00. Krila se bodo predstavila s sakralnim programom, pestrim izborom skladb od koralnega petja, prek različnih obdobij, črnskih duhovnih, pa vse do sodobnih duhovnih popevk. Vabljeni v soboto, 10. maja, ob dvajsetih. Napolnimo našo cerkev s pesmijo, obiskom in glasbenim slavljenjem!