6. postna nedelja - cvetna

Jutri, v ponedeljek bo dopoldan obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Ob 20.00 pa bo v župnišču srečanje uredniškega odbora Lista svetega Martina.

V torek bo v župniji Ljubljana Šentvid še priložnost za sveto spoved od 19.00 naprej. Domači župnik je na voljo za spoved še na veliki petek po obredih!

Na veliki četrtek po bogoslužju sodelujejo bralci Božje besede pri molitveni uri pred Najsvetejšim v ječi.

Na veliki petek bo dopoldan ob 9.00 pobožnost križevega pota in delitev svetih olj z dekanijskimi duhovniki!

K velikonočni vigiliji na veliko soboto zvečer ob 19.00 prinesite sveče!

Na Veliko noč Gospodovega vstajenja bo prva maša s procesijo ob 6.30, druga pa ob 10.00. Darovanje bomo namenili za obnovljeno zgornjegameljsko bandero.

Prišla je nova, praznična številka tednika Družina, Dekanijski vinograd ter Misijonska obzorja.

Pod korom še lahko vzamete oljčne vejice, ki jih darujejo istrske župnije. Za vsak dar se lepo zahvaljujemo! Zbrane darove namenimo za obnovo istrskih cerkva!

Vaje za ministrante so od velikega četrtka vsak dan uro pred obredi, torej ob 18.00 v župnijski cerkvi. Bodite točni!

V IMENU ŽUPNIJSKIH SODELAVCEV IN GOSPODA ŽUPNIKA VAM VSEM VOŠČIMO DOŽIVETE IN UPANJA POLNE PRAZNIKE JEZUSOVEGA TRPLJENJA IN VSTAJENJA!