4. postna nedelja - laetare

V tem tednu so delavniške maše že ob 19.00.

V četrtek lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo: Naše občestvo: Je Jezus ustanovil cerkev ali Cerkev? Pomen molitve za žive in mrtve ter odpustkov?

Petkov križev pot ob 18.00 pripravijo ministranti! Ker je prvi petek, bo uro pred mašo, ob 18.00, priložnost za spoved v župnijski cerkvi. Dopoldan ne bo obhajanja bolnikov, ker bo obisk po domovih na ponedeljek v velikem tednu.

V nedeljo je 5. postna nedelja, Tiha. Med bogoslužjem poslušamo meditacije. Popoldan ob 15.00 bo dekanijski križev pot v Žlebeh.

Prišla je nova številka tednika Družina ter jubilejna, prenovljena številka župnijskega oznanila, List svetega Martina.

V župnijski cerkvi je pri mizi z oznanili košara, v katero lahko prinesete blagoslovljene butare in oljčne vejice, ki jih bomo sežgali pri velikonočnem ognju!

Odhod avtobusa na križev pot v Mokronog je danes ob 13.00 izpred župnišča!