3. postna nedelja

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta ob 18.30 v župnišču. Biblična skupina bo ob 19.15 v župnišču.

V torek je praznik Gospodovega oznanjenja. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 18.00.

V četrtek lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega po maši ob 18.00. Priprava staršev in botrov za krst bo ob 19.00 v župnišču.

Petkov križev pot ob 18.00 pripravita odrasla pevska zbora! Za čiščenje učilnic v župnišču so ob 19.00 na vrsti starši učencev 8. razreda.

Dekanijsko srečanje birmanskih botrov bo v soboto ob 17.00 v domu sv. Vida v župniji Ljubljana Šentvid.

V nedeljo je 4. postna nedelja, Laetare. Odhod na križev pot na Žalostno goro pri Mokronogu bo ob 13.00. Še vedno se lahko prijavite pri župniku!

Prišla je nova številka tednika Družina in mesečnika Ognjišče.

V župnijski cerkvi je pri mizi z oznanili košara, v katero lahko prinesete blagoslovljene butare in oljčne vejice, ki jih bomo sežgali pri velikonočnem ognju!