2. postna nedelja

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje animatorjev oratorija ob 19.00 v župnišču.

V sredo je praznik sv. Jožefa. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 18.00. Pri večerni maši bo predstavitev letošnjih prvoobhajancev. Vabljeni tudi njihovi botri, sorodniki in prijatelji!

V četrtek lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Petkov križev pot ob 18.00 pripravijo sodelavke Karitas! Ob 20.00 bo srečanje uredniškega odbora Lista svetega Martina.

V nedeljo je 3. postna nedelja. Med nami bo postni gost, šentviški župnik, g. Ivan Jagodic. Pobožnost križevega pota bo ob 14.00 na podružnici na Rašici. Redno mesečno darovanje bo še tokrat in na Veliko noč namenjeno za obnovo zgornjegameljskega bandera.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Na mizi z oznanili so brošure slovenske Karitas za petkov postni dar.