8. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta ob 18.30 v župnišču.

V sredo je Pepelnica, začetek postnega časa. Sveta maša s pepelenjem bo ob 18.00 v župnijski cerkvi.

V četrtek lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 18.45 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema večera bo: Kaj pomeni spoved človeku in Bogu? Ali so z bolniškim maziljenjem res odpuščeni grehi?

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Uro pred večerno mašo bo priložnost za sveto spoved v župnijski cerkvi.

V soboto bo srečanje ministrantov ob 9.00 v župnijski cerkvi.

V nedeljo je 1. postna nedelja. Pobožnost križevega pota bo ob 14.00 na podružnici v Sr. Gameljnah. Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je razlaga letošnje župnijske postne akcije »POSTNI BONI ZA SREČO BLIŽNJIH«.