Gospodovo darovanje - svečnica

Jutri, v ponedeljek, je god sv. Blaža. Sveta maša ob 18.00 bo v župnijski cerkvi. Prejeli bomo blagoslov zoper bolezni v grlu in blagoslovili zeliščne bonbone

V torek ob 18.00 začenjamo v župnišču z Delavnicami molitve in življenja, ki jih bo vodila ga. Alojzija Bajc iz Kamnika. Delavnice so namenjene vsem v župniji, tudi od Cerkve oddaljenim. V torek bo uvodno srečanje, potem pa 14 tednov zapored ob uri, o kateri se boste dogovorili.

V četrtek lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 18.45 bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema srečanja bo: Troedini Bog. Zakaj Cerkev vodi Sveti Duh? Obstoj hudobnega duha.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Priložnost za sveto spoved bo uro pred večerno mašo v župnijski cerkvi.

V nedeljo je 5. nedelja med letom. Prišla je nova številka tednika Družina in župnijsko oznanilo, List svetega Martina.