3. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo v župnišču ob 18.30 srečanje sodelavcev Karitas.

V četrtek lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Za čiščenje učilnic in spodnjega dela župnišča so v petek po večerni maši na vrsti starši učencev 6. razreda.

Vsi, ki kakor koli sodelujete v župniji, ste vabljeni na duhovno obnovo, ki bo v soboto. Vodil jo bo p. dr. Viktor Papež OFM. Začnemo ob 9.00 v župnišču in končamo s skupnim kosilom. Prijavite se še v tem tednu!

V nedeljo je praznik Gospodovega darovanja – Svečnica. Pri vseh nedeljskih mašah bo blagoslov sveč.

Prišla je nova številka tednika Družina in mesečnika Ognjišče.

Članarino za občestvo Šmarski Šmarnogorci boste člani lahko poravnali naslednje nedelje po maši ob 9.00 v župnijski cerkvi. Obenem boste lahko naročili majico z logom občestva po ceni 5 EUR. V občestvo povabljeni tisti, ki res hodite na Šmarno goro in ob vzponu tudi molite za blagoslov!

Danes, na nedeljo Svetega pisma, nas Svetopisemska družba Slovenije vabi k dobrodelnosti. Skupaj s salezijanci zbirajo za Sveta pisma v Etiopiji. Letaki so na mizi z oznanili!

Škofijska klasična gimnazija in Jegličev dijaški dom v Šentvidu vabita na dan odprtih vrat, ki bo to soboto, 1. februarja, od 8.00 dalje. Spoznali boste lahko pouk na gimnaziji, obšolske dejavnosti in življenje v dijaškem domu.