2. nedelja med letom

Poslovili smo se od Pavle Kališ iz Sr. Gameljn. V sredo pa se bomo poslovili od Ladke Debevc iz Šmartna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo v župnišču ob 18.30 srečanje Župnijskega pastoralnega sveta. Boštjanova maša bo v Sp. Gameljnah ob 18.00!

V četrtek lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega po maši ob 18.00. Priprava staršev in botrov na krst bo ob 19.00.

V nedeljo je 3. nedelja med letom, Nedelja Svetega pisma. Krsti so po maši ob 9.00.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Članarino za občestvo Šmarski Šmarnogorci boste člani lahko poravnali naslednje nedelje po maši ob 9.00 v župnijski cerkvi. Obenem boste lahko naročili majico z logom občestva po ceni 5 EUR. V občestvo povabljeni tisti, ki res hodite na Šmarno goro in ob vzponu tudi molite za blagoslov!

Vsi župnijski sodelavci se lahko prijavite na krajšo duhovno obnovo, ki bo v soboto, 1. februarja v župnišču v Šmartnem. Med nami bo p. dr. Viktor Papež.

Radio Ognjišče vabi jutri, v ponedeljek, k zbiranju hrane in gospodinjskih potrebščin za družine v stiski. Darove zbirajo v garažni hiši Šentpeter pri UKC Ljubljana od 9.00 do 12.00.