2. nedelja po Božiču

V torek se bomo poslovili od Frančiške Kreč z Rašice. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Danes zvečer je še tretji sveti večer, ko blagoslovimo in pokadimo domove. Jutri, v ponedeljek, je praznik Gospodovega razglašenja. Med večerno mašo ob 18.00 nas bodo še enkrat obiskali koledniki, če bi še kdo lahko daroval za potrebe misijonov. Doslej smo zbrali 1.295 EUR. Bog povrni!

V sredo se spet začne veroučna šola! Od torka naprej pa so delavniške maše v župnišču!

Lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega po maši ob 18.00. Po maši (okrog 18.45!) pa bodo Četrtkovi pogovori o veri. Tema srečanja bo: Jezus kot Božji Sin: Njegovo otroštvo in življenje. Kaj pomeni poveličanje?

Srečanje za ministrante bo v soboto ob 9.00 v župnijski cerkvi.

V nedeljo je praznik Jezusovega krsta, sklep božičnega časa. K maši ob 9.00 povabljene družine novokrščencev v letu 2013. Prepevala bo vokalna skupina Krila.

Na mizi z oznanili lahko vzamete koledarje župnije Šmartno za leto 2014. Prostovoljni dar lahko vržete v nabiralnik za verski tisk.

Čimprej se naročite na Mohorjevo zbirko 2015, da boste lahko vplačali po prednaročniški ceni 45 EUR