4. adventna nedelja

Jutri, v ponedeljek, bo dopoldan obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Uradne ure so v času počitnic in praznikov po večernih mašah!

Blagoslov jaslic pri Guzju v Tacnu bo jutri ob 19.00, v župniji Ljubljana Šentvid pa še priložnost za sveto spoved od 18.30 naprej.

Sklep božične devetdnevnice bo na sveti večer pri maši ob 18.00.

Na praznik Gospodovega rojstva bodo svete maše ob polnoči ter ob 7.00 in 9.00. Pri dopoldanskih mašah bo darovanje za potrebe župnije, pri katerem boste prejeli tudi župnijski koledar 2014.

Povabljeni k duhovnemu bdenju, k živim jaslicam na Peske, na božični dan ob 17.30.

Na praznik sv. Štefana, 26. decembra, bo maša za domovino ob 9.00 v župnijski cerkvi, saj obhajamo tudi Dan samostojnosti in enotnosti.

V petek po maši, ob 18.30, lepo vabljeni na božični koncert KUD Gameljne in domačega cerkvenega pevskega zbora.

Koledovanje bo tudi letos, in sicer v soboto, 28. decembra. Prijavnice so pri mizi z oznanili. Obvezno se prijavite! Koledniki se odpovedujejo vsem sladkim dobrotam, če pa kdo želi nameniti kakšen dar zanje ali za »kamelo«, Bog povrni!

V nedeljo je Nedelja svete Družine.

Prišla je nova, božična številka tednika Družina, Ognjišče ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi župnijskega oznanila je Dekanijski vinograd.

Na mizi z oznanili je kadilo in oglje. Dar (1 EUR ali 1,5 EUR) vržete v nabiralnik za verski tisk.