3. adventna nedelja (gaudete)

V tem tednu bodo otroci veroučne šole od 4. razreda naprej prejeli zakrament svete spovedi. Otroci nižjih razredov pa pridejo vsaj enkrat k božični devetdnevnici namesto verouka!

Z božično devetdnevnico pričnemo v torek, ko bo večerna maša ob 18.00. Povabljeni vsi farani, še posebej otroci, saj bomo Marijo nosili v procesiji z lučkami.

V petek bodo k devetdnevnici ob 18.00 skavti prinesli Luč miru iz Betlehema. S seboj imejte sveče, nekaj jih bo na voljo v župnijski cerkvi.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto dopoldan na vrsti ulice: Ulica bratov Novak, Pot na goro, Pot k studencu, Seunigova, Šturmova, Thumova, Ulica Janeza Rožiča.

Priložnost za prejem svete spovedi pred prazniki bo v soboto od 17.00 do 19.00, ko bosta na voljo spovednika od drugod, pa tudi vsak dan pol ure pred devetdnevnico (od 17.30).

V nedeljo je 4. adventna nedelja.

Prišla je nova številka tednika Družina. Na mizi z oznanili je tudi revija PRO, ki jo izdaja Radio Ognjišče.

Lepo povabljeni k adventnemu sejmu, ki bo v soboto, 21. decembra, od 16.00 do 20.00 na Cesti v Gameljne!

V župnijski pisarni čimprej naročite Mohorjevo zbirko za naslednje leto.