1. adventna nedelja

Poslovili smo se od Ivana Dolenca iz Zg. Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V ponedeljek bo srečanje sodelavcev Karitas po maši ob 18.30 v župnišču. Ob 19.00 pa bo srečanje biblične skupine.

Otroke do 3. razreda osnovne šole bo obiskal sv. Miklavž v četrtek, ob 17.00 v župnijski cerkvi. Vabljeni!

Četrtkovi pogovori o veri bodo ta četrtek takoj po maši (ob 18.45!) v župnišču. Tema srečanja bo Vloga Device Marije? Njeno brezmadežno spočetje in vnebovzetje.

Na prvi petek ne bo obhajanja po domovih, saj bo župnik obiskal ostarele pred prazniki. Priložnost za sveto spoved bo od 17.00 v župnijski cerkvi.

V nedeljo je praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije in sklep devetdnevnice na čast Brezmadežni. K obema mašama prinesite k blagoslovu jaslične figurice malega Jezusa!

Prišla je nova številka tednika Družina.

Na mizi z oznanili so Marijanski koledarji (2 EUR) in Pratike (5 EUR), v župnijski pisarni pa lahko dvignete Mohorjevo zbirko in se naročite za naslednje leto.

Do četrtka oddajte namene za adventno akcijo »Za živo upanje – za živo Cerkev«, da bomo lahko pravočasno objavili razpored v tiskanih oznanilih.

Kulturno-prosvetno društvo Šinkov Turn vas vabi na predstavo Janeza Evangelista Kreka »Tri sestre«, ki danes, 1. 12. 2013 ob 18.00 v Domu krajanov v Tacnu.