Jezus kristus, kralj vesoljstva

Poslovili smo se od Izidorja Kuharja iz Zg. Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Vabljeni!

Devetdnevnico pred Brezmadežno bomo začeli v petek ob 18.00 v župnijski cerkvi. Vabljeni! Dve soboti bo maša tudi v Šmartnem ob 18.00, v Tacnu pa kot običajno nedeljska maša.

V nedeljo začnemo z adventnim časom. Ob 9.00 bo sveta maša za vse pokojne v zadnjem cerkvenem letu. V nedeljo je tudi Andrejeva nedelja, zato bo obhajanje patrocinija v Sr. Gameljnah ob 10.30. Povabljeni pa ste k adventni akciji »Za živo upanje – za živo Cerkev«. Več o tem v župnijskem oznanilu!

Prišla je nova številka tednika Družina, Ognjišče ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Na mizi z oznanili so Marijanski koledarji (2 EUR) in Pratike (5 EUR), v župnijski pisarni pa lahko dvignete Mohorjevo zbirko in se naročite za naslednje leto.