32. nedelja med letom (Martinova)

Poslovili smo se od Roze Tomšič iz Tacna ter od Jožefe Kranjec iz Sp. Gameljn. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

V petek ob 17.00 bo v župnišču drugo srečanje o zdravstveni negi starejših. Seminar je brezplačen. Še vedno se lahko pridružite!

V soboto sta za čiščenje župnijske cerkve na vrsti Cesta Cirila Kosmača in Grobeljca.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je drugi del molitvenih namenov za rajne v mesecu novembru. Kot že veste so nam ukradli nabiralnik z nameni. Če kakšnih namenov ni napisanih na listu, to sporočite župniku

Danes teden je 33. nedelja med letom. Lahko boste kupili Vincencijev koledar, ki so ga pripravili člani Društva prostovoljcev Vincencijeve zveze dobrote. Cena koledarja je 10 EUR, zbrana sredstva pa bodo namenjena delu z brezdomci. Koledar je pastoralni in traja od septembra 2013 do decembra 2014.

Še enkrat Bog povrni za vse darove in dobre želje ob Zahvalni nedelji!