31. nedelja med letom ( zahvalna)

Poslovili se bomo od Marije Mihalič iz Šmartno ter od Angele Medved iz Tacna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo skupno srečanje birmanskih kandidatov in njihovih staršev, ob 18.30 v župnijski cerkvi.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 bo v župnišču večer četrtkovih pogovorov o veri.

V petek ob 17.00 bo prvo srečanje o zdravstveni negi starejših. Seminar bo trajal pet petkov in ga financira Škofijska Karitas. Med nami bo medicinska sestra, ga. Anica Sečnik. Lepo vabljeni!

V soboto je praznik celodnevnega češčenja. Jutranja maša bo ob 9.00, nato ste povabljeni k češčenju čez dan (razpored je bil v prilogi Lista svetega Martina). Sklep, ki ga bo daroval lanski novomašnik, g. Andrej Sotler, bo ob 18.00. Ob 17.00 pa pri molitveni uri sodelujejo mladina in birmanci.

Danes teden je 32. nedelja med letom. V župnijski cerkvi obhajamo patrocinij, Martinovo nedeljo. Pri obeh mašah bo darovanje za potrebe župnije. Mladinska skupina bo prodajala skodelice s sliko in župnijskim logom. Cena za pokritje stroškov je 2,5 EUR. Bog povrni za vaš dar! Pri maši ob 9.00 pa bo podelitev Odličja svetega Martina.

Bog povrni faranom podružnice Sp. Gameljne za okrasitev oltarja v župnijski cerkvi in za darove župniku!