29. nedelja med letom ( misijonska)

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine, ob 19.30 v župnišču. 3. razred nima verouka ob 16.00, pač pa pridejo otroci in starši ob 18.30 k rožnemu vencu v župnijsko cerkev. Po maši bo kratko skupno srečanje v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ob 20.00 bo priprava staršev in botrov na krst.

Za čiščenje učilnic in spodnjega dela župnišča so v petek po 17.00 na vrsti starši učencev 2. razreda.

Skupna dekanijska konferenca duhovnikov in župnijskih sodelavcev bo v soboto, 26. oktobra, od 9.00 v Zavodu sv. Stanislava. Še posebej povabljeni člani ŽPS. Prijavite se župniku zaradi kosila!

Danes teden je 30. nedelja med letom. V noči na nedeljo premaknemo uro na zimski čas (kazalce nazaj! – v Listu sv. Martina je napaka!).

Prišla je nova številka tednika Družina.

S srečelovom na župnijski dan preteklo nedeljo smo zbrali za družine v stiski skoraj 800 EUR. Bog povrni!