24. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta, ob 19.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Ta dan so starši učencev 1. razreda na vrsti za čiščenje učilnic (ob 19.00). Po maši pa bo kratko srečanje s katehetom.

V soboto je v Stični Festival mladih. Vlak odpelje s postaje v Ljubljani ob 7.50. Za čiščenje župnijske cerkve so na vrsti Zgornje Gameljne. Ob 10.00 pa bo zaobljubljena maša za Rašico na Šmarni gori.

V nedeljo je 25. nedelja med letom. K maši ob 9.00 so povabljeni vsi starejši, bolni in ostareli iz naše župnije. Maševal bo g. Franci Alič. Priložnost bo za prejem svete spovedi in bolniškega maziljenja. Sorodnike in sosede prosimo, da poskrbite za prevoz!

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je glasilo naše dekanije, Dekanijski vinograd.

Na mizi z oznanili je prva številka novega molitvenika Magnificat. Promocijska cena je 1 EUR, naročilnico pa najdete v molitveniku.