Rojstvo device Marije (katehetska)

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje sodelavcev Karitas, ob 19.30 v župnišču. S starši, birmanskimi animatorji, pa se dobimo v sredo ob 18.00.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

V soboto je praznik Povišanja svetega Križa. Z ministranti bomo poromali na škofijski molitveni dan na Brezje. Dobimo se ob 9.00 pred župniščem. Starše prosimo za morebitno pomoč pri prevozu.

V nedeljo je 24. nedelja med letom. Obhajanje patrocinija na Rašici bo ob 10.30. Pri vseh mašah bo redna mesečna nabirka. Namenili jo bomo za župnijska oznanila in druge publikacije.

Prišla je nova številka tednika Družina. Na mizi z oznanili je še na voljo promocijski izvod revije Mavrica.

Tisti, ki še niste prinesli spričeval ali veroučne prijavnice za otroke v 1. razredu, to storite do jutri (ponedeljka)!