13. nedelja med letom

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni!

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Priložnost za sveto spoved bo uro pred mašo v župnijski cerkvi.

Poljska maša za Zg. in Sr. Gameljne na Šmarni gori bo v soboto ob 9.00.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti: Ulica bratov Novak, Pot na goro, Pot k studencu, Seunigova, Šturmova, Thumova, Ulica Janeza Rožiča. Ker bo v tem tednu beljenje v župnišču, prosimo prostovoljce za pomoč pri čiščenju v soboto.

V nedeljo je 14. nedelja med letom.

Prišla je nova številka Ognjišča. Na mizi z oznanili lahko vzamete Narnijske novice, glasilo – poročilo letošnjega oratorija.

Bog povrni vsem sodelavcem in dobrotnikom letošnjega oratorija. Udeležilo se ga je kar 60 otrok in 15 animatorjev.

Župnik bo vesel, če bo kdo daroval za mašne namene, ki bi jih lahko opravil v času dopusta. Hvala!