10. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje animatorjev oratorija, ob 19.30 v župnišču.

V petek bo župnijsko peš romanje na Brezje. Zberemo se zvečer ob 21.30 v župnijski cerkvi, ko bomo prejeli romarski blagoslov. Romarska maša bo predvidoma ob 6.00 v baziliki na Brezjah.

V nedeljo je 11. nedelja med letom. Pri vseh mašah bo redno mesečno darovanje za potrebe župnije.

Prišla je nova številka tednika Družina, Misijonska obzorja ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je predstavljen župnijski izlet na Štajersko, ki bo v soboto, 22. junija. Čimprej se prijavite!

Čimprej prinesite prijavnice za letošnji oratorij. Kdor še nima prijavnice, jo lahko dobi na mizi z oznanili.

Znamenje ob Cesti vstaje je obnovljeno. Stroški znašajo 850 EUR. Doslej smo zbrali 600 EUR. Bog povrni za vaš dar!