9. nedelja med letom

Poslovili smo se od Jožefa Kerna iz Šmartna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Priložnost za sveto spoved je uro pred večerno mašo v župnijski cerkvi.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Gustinčičeva, Ingličeva, Juričeva, Preloge, Željka Tonija.

Poljska maša za Tacen na Šmarni gori bo v soboto ob 9.00. V nedeljo ob 11.00 pa bo maša za člane občestva Šmarski Šmarnogorci. S seboj vzemite izkaznice!

V nedeljo je 10. nedelja med letom.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Do naslednje nedelje prinesite prijavnice za letošnji oratorij. Kdor še nima prijavnice, jo lahko dobi na mizi z oznanili.

Znamenje ob Cesti vstaje je obnovljeno. Stroški znašajo 850 EUR. Doslej smo zbrali 140 EUR. Bog povrni za vaš dar!