Nedelja svete trojice

Srečanje animatorjev oratorija bo jutri, v ponedeljek, ob 20.00 v župnišču.

V tem tednu bo spoved za učence veroučne šole! Otroci od 1. do 8. razreda bodo dobili tudi prijavnico za oratorij, ki jo do 9. junija oddajo župniku.

V četrtek je slovesni in zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi. Maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 19.00.

Zaključek šmarnične pobožnosti bo v petek, 31. maja, ob 18.30, maša pa ob 19.00.

Birmansko romanje na Zaplaz bo v soboto, 1. junija. Čimprej prinesite prijavnice! Dobimo se ob 10.30 pred župniščem.

V nedeljo zunanje obhajanje četrtkovega praznika ter telovska procesija. Maša bo samo ob 8.00! Ker je to hkrati zaključek veroučnega leta, pridejo k maši vsi veroučenci, da prejmejo tudi spričevala.

Prišla je nova številka tednika Družina, mesečnika Ognjišče ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

V Tacnu smo začeli z obnovo znamenja ob Cesti vstaje, ki ga bomo predvidoma blagoslovili ob župnijskem dnevu. Hvaležni bomo za vsak dar, ki ga v ta namen lahko darujete! Predračun znaša 750 EUR.