7. velikonočna nedelja

Srečanje sodelavcev Karitas bo jutri, v ponedeljek, ob 19.30 v župnišču.

V sredo bo srečanje katehetov ob 15.00, zvečer ob 20.00 pa sestanek vseh staršev birmancev (veroučencev 7. in 8. razreda) v župnišču.

Za čiščenje župnijske cerkve so v petek po večerni maši na vrsti starši prvoobhajancev.

V nedeljo je slovesni praznik Binkošti. Izročitev Svetega pisma birmanskim kandidatom bo med mašo ob 9.00! Bog povrni vsem, ki ste postali njihovi duhovni botri. Potrebujemo še štiri farane – oglasite se pri župniku!

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Vsi, ki praznujete okrogle obletnice porok (na pet let!), se lahko že prijavite za praznovanje zakonskih jubilejev, ki bo v naši župniji na praznik Svete Trojice, 26. maja. Oglasite se v pisarni!