6. velikonočna nedelja

Poslovili smo se od Viljema Žagarja iz Sp. Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V tem tednu bodo v župnijski cerkvi in po podružnicah prošnje maše, ko bomo prosili za blagoslov pri delu na poljih, za dobro letino in za odvrnitev neurij in nesreč. Nabirka pri mašah bo za mašni dar!

Srečanje Župnijskega pastoralnega sveta ter animatorjev za oratorij bo ob 20.00 v župnišču.

V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Maši bosta ob 9.00 in 19.00 v župnijski cerkvi. Pri večerni maši se začne tridnevnica pred prvim obhajilom, ki je za prvoobhajance in njihove starše obvezna!

Za čiščenje župnijske cerkve so v petek po večerni maši na vrsti starši prvoobhajancev.

V nedeljo je 7. velikonočna nedelja. Zaradi prvega svetega obhajila bo druga maša ob 10.00!

Prišla je nova številka tednika Družina.

Otroci veroučne šole povabljeni k šmarnični pobožnosti, ki je od ponedeljka do sobote v župnijski cerkvi ob 18.30.

Potrebujemo še 19 duhovnih botrov za naše birmanske kandidate. Z darom 10 EUR boste svojemu birmancu kupili Sveto pismo, ki ga bodo prejeli na Binkošti! Bog povrni!