5.velikonočna nedelja

Poslovili smo se od Albine Dolničar iz Zg. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Zaradi počitnic v tem tednu ni veroučne šole. Uradne ure v župnišču so po večernih mašah!

V sredo se začne šmarnična pobožnost, ki bo od ponedeljka do sobote ob 18.30 v župnijski cerkvi. Poslušali bomo zgodbo Gregorja Čušina z naslovom Živa Cerkev. Več o tem v prilogi župnijskih oznanil!

Maša s prvoobhajanci in njihovimi družinami bo na Šmarni gori v četrtek, 2. maja ob 11.00. Odhod izpred župnišča ob 10.00.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Priložnost za sveto spoved je od 18.00 naprej v župnijski cerkvi.

V nedeljo je 6. velikonočna nedelja. Žegnanje na Rašici bo ob 10.30. Vabljeni!

Prišla je nova številka tednika Družina, mesečnika Ognjišče ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Takoj po maši bo blagoslov avtomobilov zunaj pred cerkvijo!