4. velikonočna nedelja

V ponedeljek bo srečanje staršev, birmanskih animatorjev ob 18.00, biblična skupina je ob 19.30, prav tako ob 19.30 pa sestanek za starše, animatorje pri šmarnicah.

Ob godu sv. Jurija, zavetnika tacenske podružnice bo v torek maša ob 20.00, naslednjo nedeljo pa praznovanje patrocinija ob 10.30 (v soboto v Tacnu ne bo svete maše!).

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Priprava staršev in botrov za krst pa ob 20.00 v župnišču. Naslednjo nedeljo je krščevanje med mašo ob 9.00.

Za čiščenje učilnic in spodnjega dela župnišča so v petek po 18.00 na vrsti starši veroučencev 6. razreda.

V nedeljo je 5. velikonočna nedelja. Po vseh mašah bo blagoslov prevoznih sredstev (avtomobilov, motorjev, koles, traktorjev …). Parkirate lahko na dvorišču pred cerkvijo ali pred osnovno šolo, v Tacnu pa pri Bitenčevih.

Prišla je nova številka tednika Družina.

V tem tednu smo dokončali obnovo dimnikov na župnišču. V podružnici v Tacnu pa je bil postavljen nov Zvonomat. Bog povrni vsem, ki ste te dni pospravili in uredili okolico župnišča!