Nedelja božjega usmiljenja (bela)

V ponedeljek bo srečanje animatorjev za oratorij, ob 19.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni! Sestanek Župnijskega gospodarskega sveta bo ob 20.00 v župnišču.

Izlet ministrantov v Laško bo v soboto. Dobimo se ob 6.45 pred župniščem. Starše prosimo za prevoz do železniške postaje v Ljubljani. Prijavnice prinesite do četrtka!

V nedeljo je 3. velikonočna nedelja.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Z velikonočnimi nabirkami smo zbrali: na vigilijo 265 EUR, darovi za pirhe 980 EUR, velikonočni ofer 1.730 EUR. Bog povrni!

Krščansko gibanje Zakonci za Kristusa vabi zakonske pare, samohranilce in razvezane na duhovne vaje z naslovom Krščansko življenje, od 19. do 21. aprila 2013 v domu sv. Jožefa na Brezjah. Organizirano je varstvo otrok. Prijave in informacije na 031/454-831.

Potem ko je urejen prevoz pokojnega ljubljanskega škofa dr. Gregorija   Rožmana v domovino, iz nadškofije sporočajo, da bo njegov pokop v soboto, 13.    aprila 2013, ob 15. uri v ljubljanski stolnici.Ob 9. uri bo sveta maša po     sprejemu pokojnega škofa Rožmana ob somaševanju zbora kanonikov   ljubljanskega stolnega kapitlja. Po sveti maši ste verniki povabljeni, da se od        pokojnega škofa Gregorija Rožmana poslovite in ga pokropite. Sveto mašo ob          pokopu bo daroval ljubljanski nadškof metropolit msgr. dr. Anton Stres ob somaševanju škofov in duhovnikov. Verniki in  ljudje dobre volje se bodo od         pokojnega škofa lahko poslovili od 10. ure dalje. Škof Rožman bo dobil svoje zadnje počivališče v kripti stranske kapele sv. Marije Magdalene v ljubljanski     stolnici. Lepo vabljeni!