Velika noč gospodovega vstajenja

Jutri, na ponedeljek v velikonočni osmini, bo dopoldanska praznična maša ob 9.00 v župnijski cerkvi. Popoldan ob 15.00 pa zaobljubljena potresna maša na Šmarni gori. Vabljeni!

V tem tednu zaradi velikonočnih počitnic ni veroučne šole!

Pobožnost prvih sobot bo v soboto v Tacnu. Začnemo z molitvijo rožnega venca, pol ure pred mašo, ob 18.30.

V nedeljo je 2. velikonočna, Nedelja Božjega usmiljenja (Bela).

Na voljo je še velikonočna številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Z darovi za kristjane v Sveti deželi smo na veliki petek zbrali 55 EUR. Bog povrni!

Bog povrni vsem sodelavcem v velikem tednu, pri svetem tridnevju in pri velikonočnih mašah!

Po praznični maši bo darovanje za potrebe župnije: tokrat sredstva namenjamo za obnovljeno nebo ter banderi iz Sr. in Sp. Gameljn. Bog povrni!

V IMENU GOSPODA ŽUPNIKA IN ŽUPNIJSKEGA PASTORALNEGA SVETA ŽELIMO VSEM FARANOM BLAGOSLOVLJENE PRAZNIKE, KI NAJ JIH VSTALI JEZUS PREŽARI Z UPANJEM NA SREČNO VEČNOST!